Te tauta reāli krāsos olas. Man vecmamma to darīja. interesanti mākslasdarbi sanāca, vārīt olas mizās, kā laimes liet redzēs kas sanāks. pārsteiguma moments protams ir.
00
27/03/2018 21:17
Protams ka reāli. Kā savādāk. Dauzīs un ripinās, un pat ēdīs. Dīvains jautājums.
Lai kādi eksperimenti bijuši, vienmēr atgriežos pie sīpolu mizām.
00
27/03/2018 23:32
Ļoti daiļi sanāk, ja saldētas un atkausētas meža mellenes piespiež pie olas un tad apliek ar sīpola mizām – īsts akvarelis. Melleņu nospiedums riktīgi tumši zils sanāk. Ja vāra meža mellenēs, arī sanāk intensīva krāsa, bet lillīgāka.
Man arī tradicionālās sarkano sīpolu mizas. Par krāsošanu mellenēs lasīju, ka vislabāk der paša vārīts ievārījums, un vajag gana daudz. Lamata, ar lūpu krāsu tikai tad, ja godam pelnīts, bet var arī ar smalku otiņu nokrāsot raibas, ja pārāk nekut.
es ar olu krāsošanu pāris gadus atpakaļ iznesos... es teikšu māksla..skaistas bija)))... krāsoju zīda kaklasaitēs..jājā šlipsēs... sašņikājot lupatiņās, protams))))... saimnieks pat nemanīja..ka pāris kādas pazudušas))
nav jau ’fīča kaklasaitēs!!!!))))... bet olu krāsošanā, vai ne?)))... bet ja rūp kaklasaišu liktenis, tad manā gadījumā..tās nevienam vairs gluži nevajadzēja..mode mainās..krāsas arī..stili tāpat..un tā viņas tur garderobes aukšējos plauktos mētājās gadu no gada... līdz atradu tām pielietojumu)))))
00
28/03/2018 18:57
Nav obligati kaklasaites. Var arī zida kleitas, lakatus utt. 100%zīdu audumu
00
28/03/2018 18:59
no labas kaklasaites nevajadzēja nekādām krāsām uz olas uzrasties