Kāpēc diemžēl? Tev tik ļoti patīk tumšie vakari, kuri iestājas agri?
Man personīgi ļoooti patīk tumši rīti un agrie tumšie vakari. Mazliet tādas depresīvas sajūtas piemeklē pavasaros, kad viss sāk gaišs palikt

Pēc tam jau pierod.
Bet tā stunda, kuru uz priekšu griež pavisam nepatīk. Dēl tā, ka tā jau no gultas netieku laukā..tagad viena stunda vēl nozagta

kamēr pieradīs. Toties kad uz atpakaļu griež ir forši!