Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 89900

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469499 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)
27/03/2019 20:36
lizett, var, var, ja augšā neko nevelk
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

27/03/2019 20:51
super, anks, visi šejienieši taču zina, ka es to varu atļauties
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 3792

27/03/2019 21:00
par to vai tad kads vai kada ir shaubijas vai vel shaubas... es shaubos, ka shejienieshi par to ir jelkad shaubijushies
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

27/03/2019 22:34
Paga paga! Ko šejienieši zin? Es neko nezinu. Jūtos apdalīta. Lūk.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

28/03/2019 08:42
Nē, es vairs nevaru šo visu vērot mierīgi!
Šorīt pat … ielūrēju divos šejienes sievišķu profilos (diskusijās redzējis neesmu).
Pirmā.
Dzīvo UK, profila teksts: "Dzimusi brīvībai", vienīgā bilde - aicinoša poza naktskreklā pie ZSv egles, beeeet … meklē vīrieti. NU, ja jau tu dzīvo figviņzin kādā ellē un tava brīvība tev tik dārga, tad nafig tev tas vīrietis? Vai domā, ka kāds uz randiņiem reizi nedēļā no LV uz tavu Edinboro lidos? Un kāda suņa pēc nakstkreklā jābildējas, ja pers. brīvība tādā vērtē? Vienīgais variants, ko redzu, - ja meklē caur t.lv kādu turienes latvieti gadījuma paseksošanai, bet arī tad … nebija vieglāk kādā turienes vietējā saitā sevi tā izlikt?

Otrā.

Rīga, 34 gadi. Jā, bildēs smuka, bet teksts tipa: "Ja kādu interesē, bankas kontu varu iedot, tālāko rādīs bilance kontā" :) UN pēc tam vēl te kāda purpinās, ka visādi margināļi savus metamos bildēs sūta? Atbilde no manis būtu visai vienkārša. Ko tu, ielenīt māki, ko dari (minets, anāls, lomu spēles …)? Cik maksā stunda tā un stunda šādi? Nu, jautāju, lai zinātu, par cik man jāpamaina tava bankas konta bilance, lai saņetu tiesības tevi pus nakti dupsī drāzt? Un cik maksā mutē? Un vispār … tu kko māki arī vai tikai ar savu uztjūningoto ģīmīti gribi izbraukt? Pieredze ir?
0 0
28/03/2019 09:02
Labrīt murmit, Tu visu tik nopietni uztver nestraucies tik ļoti, būs labi..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17900

28/03/2019 09:18
Murmīt, sargi sirsniņu. :)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 182

28/03/2019 09:50
28.03.2019. - 08:42:56
Iemet savu tekstu visās tēmās.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

28/03/2019 10:10
Labrīt! Mani gan nesatrauc, kas kuram profilā, par savējo ar esmu aizmirsusi, ko tur sarakstīju, ko saķeksēju un kāda tam ir nozīme? Pavasaris joprojām turpina virzīt domas pretī sapņu realizācijai. Dzīve ir skaista, cilvēki ir jauki un vispār viss ir brīnišķīgi 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

28/03/2019 10:39
anksa-n | 28.03.2019. - 09:02:15

Labrīt murmit, Tu visu tik nopietni uztver nestraucies tik ļoti, būs labi (c)

Es par to pašu. Mūsu bubinātājs atkal kļuvis dikti nopietns. Laikam šobrīd pie datora strādā tas nopietnais onka. Gribas labāk to otro, ar humora izjūtu :)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/03/2019 10:58
Labrīt, foršie!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

28/03/2019 11:00
Labrīt, feinā!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/03/2019 11:02
vaiii, cik labi ilgāk pagulēt..., vakar biju uz kolosālu Teātrdienu koncertu-Liepājas teātra aktieri, Aiša ar Aišpuriņu, Busulis, Virga... publika aplaudēja stāvus !!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

28/03/2019 16:33
beat, tu ARĪ to zini, ko pārējie tautieši-tie, kuriem nav īpaši ko rādīt, var neuztraukties(to es par iešanu plikā aukšdaļā)
sol, blin un johaidi -darbadienā ilgāk pagulēt????
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/03/2019 09:00
Labrīt! pavasarīgs!!!! ..un piektdiena ir klāt!!
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

29/03/2019 09:20
Aiša un Aišpuriņš... tie divi gan lingvistiski ļoti veiksmīgi sačupojušies
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/03/2019 09:23
nu jā, nav jau vairs Aišas ... ir Aija Andrejeva..., bet man pa vecam vēl gribas saukt. Tā pierastāk.. Bet skan viņiem labi, un arī izskatās kopā ļoti harmoniski.
0 0
29/03/2019 09:23
pagaidām nav diezko pavasarīgs, bet gan jau būs, labrīt
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

29/03/2019 09:50
Labrīt! Piektdiena ir klāt un joprojām iedvesmas pilna jūtos 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

29/03/2019 10:42
Labrītiņ arī šeit!
Ārā gaiss jau sāk smaržot citādāk. Siltaks kļūst. Putniņi čivina ka traks.
Šodien tak pēdējā marta piektdiena šinī gadā. Jābauda :)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas