Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 89660

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469552 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

15/03/2019 20:24
pa nakti aizej, vēlāk!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

15/03/2019 20:24
... tikai bez fotošopa?
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

15/03/2019 20:39
Vispār tur jāaizlien izlūkos.(apgaismojums, pam param... )
Droni šodien filmēšot, tad jau redzēs.Man doma tur bez statīva tikt galā.
Galu, galā samontēs un manīs
============
beata | 15.03.2019. - 20:24:52

... tikai bez fotošopa?
==========
Gribi?
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

15/03/2019 21:53
Nebiju uz to šovu šobrīd.
=======
Cilvēki muļķi.
Ārā smidzina, mazi bērni līdz, Kalnu iela pilna ar atkarīgajiem.Visi grib kaut ko redzēt :>
Lai vai kā tie~70 metri, bet es jau neesmu maniaks.Lietus laikā sēžu mājās.Un bēdu nezin
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

15/03/2019 23:20

Leningrad
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

16/03/2019 01:47
Nu nekā diža nebij tai Rumbā...
0 0
16/03/2019 09:20
Labrīt visi guļ..diena tāda, ka es arī varētu to darīt, bet nekā..
ceļos agri, pavasaris neskatoties uz to kas aiz loga
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8332

16/03/2019 09:47
9, 20 nav agri Arī 5, 30 nav agri.
0 0
16/03/2019 09:50
Jāguļ bija vakar, vakar bija vispasaules miega diena.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

16/03/2019 09:59
Labrīt! Un to, Tu saki tikai šodien, Eziit? Par svarīgām lietām jāinformē laikus.
0 0
16/03/2019 10:00
 tak es pati, tik šodien noplēšamajamajē kalendorī izlasīju.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

16/03/2019 10:06
Jā, nu neko, kas nokavēts, tas nokavēts. Galvenais šodien visu paspēt.
0 0
16/03/2019 10:14
līdz 9.20 jau daudz kas bija paveikts
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

16/03/2019 10:15
Man visi pasākumi nu tik sākas.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

16/03/2019 10:31
negribas neko paspēt šodien 
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

16/03/2019 11:06
lielās lietas paspētas jau izdarīt:) palikuši tik sīkumi vairs:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

16/03/2019 11:34
Labrīt! brīvdiena šodien, neko nedarīs. Ies smukināties uz frizētavu, un vakarā uz balli.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

16/03/2019 11:52
... varētu sol vēlāk padalīties iespaidiem..ko tad šodien šodienas baliēs dara?)))... kāda ciema balle..darba... mājas ballīte... tematiskās... balle pilī... labāko bankas klientu balles?)))... ar galdiņiem?..ar apdāvināšanos?... dresskodu?... vārdsakot, ko šodien nozīmē  balles ?)
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 9874

16/03/2019 12:22
Jā, jā solaris... pastāsti  .
0 0
16/03/2019 12:24
kāds te laiikam no paša rīta uz knopkas uzsēdies.
nu jā, knopka nav nekāds burkāns 
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas