bet man ienāca prātā ķecerīga doma, varbūt viena daļa beidzot sapratīs ko patiešām nozīmē MAKSAT nodokļus, jo tā jau ir tā daļa ko darba devējs PAR DAUDZ par jums jau ir samaksājis uz rokas pats nesamaksājot to daļu KATRU MĒNESI
un sāk kaut mazliet uzņēmējus saprast..