Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 89040

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469609 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

21/02/2019 10:28
man labāk patīk:
’’Miers baro, nemiers-posta.’’
0 0

Tēmas: 18
Ziņas: 3657

21/02/2019 10:28
Ar ko, ar ko..., bet ar Frīnu par šanamajiem... :))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

21/02/2019 10:44
Aha, tīrs ir nevis tur, kur regulāri tīra, bet kur necūko- teica apkopēja ar bisi 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

21/02/2019 14:10
Ar bisi vien būs par maz, labāk kāds šturmaviks noderēs pretmēslošanas kampaņai.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

21/02/2019 15:26
man jau liekas, ka pietiek vienu iebiedēšanai sašaut, otrs vairs neriskēs 
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

21/02/2019 16:17
jū meid mai dei! paldies par kukuli! smējos!
saule spīž, klasē karrrsti
0 0
22/02/2019 09:00
Labrīt auksti un saulaini
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

22/02/2019 09:45
Labrīt, ..piekrītu... mums arī auksti un saulaini, bet tā kā ir piektdiena, tad prāts priecīgs.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

22/02/2019 09:45
Skaista saule, komforta līmenis neizprotams, labāk kā vakar, bet joprojām par aukstu    Labrīt!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

22/02/2019 13:46
Re, un gandrīz čipošana varētu sākties.Tikko delfos:)
Plāno izmantot mobilo operatoru datus iedzīvotāju skaita un kustības noteikšanai, operatori bažīgi.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

22/02/2019 13:53
Operatori māk izlikties nevis bažīties. Sen visi klientu dati pārdoti dažādām pētījumu kompānijām, preču tirgotājiem internetā. Dati- tas ir viņu iekšējais bizness:)
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

22/02/2019 16:25

Tedra.
Te nu es tev piekrītu.Sen!
------
Kā piemēru par tirgotājiem minēšu piemēru.
Tai pašā cukerberga(sejas.grām.) lapā man reklāmās izmet piedāvājumus, kurus esmu pircis netā vai interesējies par viņiem.
Google tas pats.Un sen jau
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

23/02/2019 09:27
Es par savu miestu..
Sniega pikas krita lielas un langzam :)
Tipa pūkainas O_O
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

23/02/2019 09:36
Labrīt! Laikam esmu izvēlējusies ne to labāko dienu, lai brauktu cauri pus Latvijai, bet nu gan jau būs labi 
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 3792

23/02/2019 10:21
iebrauc pie manis, ja busi mana kvartala... man kak raz, stav ka miets
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

23/02/2019 10:38
snieg.nu jau gan vairs nevajadzēja.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

23/02/2019 10:46
Pie mums arī kārtiņa sasnigusi.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

23/02/2019 10:54
laiks riebīgs, bik snieg, liels vējš.. izskrēju visur, kur vajadzēja un dienas atlikušo daļu tik pa māju, nav vēlmes nekur vairāk kustēties
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

24/02/2019 00:13
Nu lai vai kā vismaz nav -20 kā pagājušā gadā šajā laikā 
0 0
24/02/2019 08:25
Labrīt visi guļ  un mani atkal piemeklē doma par to ka cik labi, ka nevaru būt pilna laika ome..
laikam esmu slikta bet tā es jūtos..
un vispār es tagad gribu būt kaut kādā citā dimensijā..
par agru biju "norakstījusies"
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas