Nekā traka vai šausmīga, iet cilēks līdz Latvijas dzeltenajām tendencēm , ... ivičs savu maziņo vannā esot atrādījis, tad nu te cits jaici bildē... pieļauju ka prāta līmenis abiem viens, tikai viens šiten, bet otrs pat šovu pa tv riktēšot... Man pat drusku saprotamāks ir tas variants kas te.Tas gan nenozīmē sajūsmu.
Šajā gadījumā jau lielu poņu nevajag, izlasot pāris komentārus, top skaidrs, ka runa ir par bildēm... tad nu, pakustini savus pirkstiņus un uzmet acis jaunākām bildēm... te es nerunāju par savām.