Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 88140

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469717 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/01/2019 09:23
Tur jau beibe pie stūres pārsvarā..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

29/01/2019 09:24
bet par Johanesu tiešām jāpabrīnās... nekad, pat Tautas pirmsākumos, nekas tamlīdzīgs nav bīdīts publiskajās diskusijās. Parastie tusiņi jā, bet ne jau tāda veida. To nu tik vecam tautietim vajadzētu zināt. esmu pat kaut kad ar viņu sarakstījusies.., un bilde tā pati, kas pirms 12 gadiem!
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

29/01/2019 09:28
Nu, tur bij apmēram tā, ka... viņa gados vecim jau nu sen bij laiks savu biznesu un savu īpašumu vadīt. Ka pēc tam, kad bērniem droša aizmugure radīta, nu jau bija laiks domāt, kā mazbērnus ārzemēs paskolot. Ka pa vaļas brīžiem labāk aizlidot uz kādu siltu, eksotisku vietu uz pāris nedēļām. A vakaros apciemot fitnesa zāli un pēc tam pašam savā baseinā paņemt garo distanci, lai miegs labāk nāk. Ka tā dzīvo daudzi tie, kas "par  šādu piršu eksistenci" neinteresējas. A lūzeri vervē interesAntus.
0 0
29/01/2019 09:45
labrīt  
piekrīt versijai..un pirms 12 gadiem tad kas ir tagad? 

snieg, snieg, snieg
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 271

29/01/2019 09:57
versijai🍪, par lūzeriem... 😊
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

29/01/2019 10:04
Versijai 🌺
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

29/01/2019 10:12
Versijai liels uz sulīgs pamelo no manis.
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 271

29/01/2019 10:47
Lare, friina, vespa un pārējās foršās meitenes,
Ja līdz vasarai viss būs O.K, esmu pat ar mieru noorganizēt ekskursiju uz Moricsalu!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

29/01/2019 10:56
Super!  
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

29/01/2019 10:58
Tas ir vērtīgs piedāvājums, paldies   !
0 0
29/01/2019 11:01
nezin kur pieskaitīties 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

29/01/2019 11:08
... lai diespas... piedodiet visi kukainīšu mīļi un neskartās dabas nekoptības burvības cienītāji... bet biju vīlusies..krūmi, brikšņi, sagāzušis milzu ozolis pūst tur savā sulā((... bet nu, lai jauka atpūta)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17906

29/01/2019 11:10
Tevunman, es balsoju par!
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 271

29/01/2019 11:23
Mīļie, pirms teikt, ka kaut kas ir nesakopts, jāsaprot kas ir dabas liegums, aizsargājama dabas teritorija kur cilvēkam nav ļauts iemaisīties dabas procesos.Jā, tā vieta nav domāta jebkuram.Bet katram savs- kādam svingeru pirtis, grupveida sekss, bet kādam neskarta daba...
😊
0 0
29/01/2019 11:27
nu nē briķšņus es negribu un ja arī gribētu nevaru
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 5676

29/01/2019 11:32
Nu jā, dārznieks tur noteikti nav, bet šajā gadījumā svarīgi ir, kas tur ir, nevis kādā izkārtojumā. Piekrītu, ka Anksai varētu nebūt piemērots gala mērķis.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

29/01/2019 11:32
Erotik, dažādībai jābūt. Cik var staigāt pa Parīzi, Vīni vai Singapūru ..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

29/01/2019 11:35
ansk... pat nedomā!!!!... un ja izdomā, moskitu tīklā ..dubultā, labāk ietērpies))))... bet man prieks, par to, ka esam tik dažādas un skaistumu rodam katra savā... kam dabas liegumi... kam mone dārzi..melnburnas karaliskie dārzi)))
0 0
29/01/2019 11:42
kamēr šās pa briķšņiem es varētu kādā krodziņā pasēdēt un onkas copēt
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 271

29/01/2019 11:42
Kad ir izstaigāti Eiropas slavenākie Botāniskie dārzi, Alpi utt., gribas arvien vairāk redzēt, baudīt Latvijas dabas unikālās vietas.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas