Kādreiz man arī likās nesaprotama cilvēku vēlme publiskoties, bet esmu sapratusi, ka viss kārtībā - vienkārši ir cilvēki, kuriem šāds ekshibicionisma paveids ir dzīvē nepieciešams

Kāpēc - to droši vien zina tikai viņi paši

Vai varbūt arī nezina, jo visas tieksmes nebūt nav apzinātas...
Tā teikt -
u každogo svoji ņedostatki...