Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko -II / 87800

01/04/2015 08:50 | Diskusija lasīta 3469744 reizes
Liekam jaunu bildi iekšā-Imanta nevaid miris!!

... Wellcome!
Atbildes (93859)

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

18/01/2019 10:58
solaris | 18.01.2019. - 10:56:39

atceros, Tautas pirmsākumos bija tāds klubiņš-Lillai pomojemu..
============
Kurš gads?
Mož atradīšu.:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

18/01/2019 10:59
žaģ..un tu-opreģeļis..., kur tu gribi-pie mūķenēm , vai pie maucības piekritējām!! uz 2 krēsliem vienlaicīgi sēdēt nevar!
0 0

Tēmas: 26
Ziņas: 8335

18/01/2019 11:02
Apceru Tautas pirmsākumus... Jā, Lilla. Vispār daudz savdabīgu, interesantu cilvēku.
Vai atceraties vēl Malipku? ( tas gan nebija vairs pats pats sākums ). Man ļoti patika, kā sevi pasniedza un kā runājās. Bija Matadors. Aikutraka bija diskusijās.
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

18/01/2019 11:03
Sol!
Tu tiešām duma?
Visos šos padsmit gadus te ir bijusi demokrātija un jumors.
Ko man te vēl’opreģeļica".pideras neesmu!Ar to arī beidzu
0 0
18/01/2019 11:04
Atnāca zhagis, un izbojāja visu monomentālo dievišķās transmisīvās eiforijas mirkli..ehh skudru pužņa apmīzējs!:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

18/01/2019 11:06
jā, Versij... bija laiki..  
Bet viss plūst, viss mainās..un mēs tam līdzi... (neatceros, kurš no gudrajiem to teicis)
Un tas, ka kavējamies šādās atmiņās, arī ir vecuma pazīme...
0 0

Tēmas: 6
Ziņas: 1988

18/01/2019 11:07
versija | 18.01.2019. - 11:02:36

Vai atceraties vēl Malipku?
=======
Jap.
Nav nemaz tik sena.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 18514

18/01/2019 11:29
Vieni aizgājuši, citi pa klubiem un dzīvi dzīvojas:)
0 0
18/01/2019 11:34
..un te palikuši tie, kas ieraduma dēļ, kas pa dzīvi nav aizgājuši. 😊😊.
Tā gan laikam nebūs taisnība!:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

18/01/2019 11:37
kā to citādāk saukt, kā par ieradumu? man Tautā 12 gadi pagājuši..., nevaru pat savu dienu iedomāties, neatverot šo lapiņu!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 24570

18/01/2019 11:45
Par harmoniju sevī... Viena iespēja aiziet nost no civilizācijas radītā stresa un saplūst ar dabu. Reti kurš to var atļauties. Otrā, kā reiz pretmets... darboties izcili stresainā vidē un uzaudzēt biezu ādu. Varbūt ir vēl kāds veids...
0 0
18/01/2019 11:45
Izrādās, tā esot veselīga sociālā aktivitāte :)
"Jo cilvēkam plašākas sociālās saiknes, jo labāka viņa veselība jaunībā un vecumdienās - šādu sakarību ir atklājuši Ziemeļkarolīnas universitātes Čapenhilā (ASV) zinātnieki.
Tā atklajumi.lv stāsta..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

18/01/2019 11:46
labrīt..dāmas atmiņās grimst, kā bija... arī, to vajag... un salīdzināšanai... labāk bija toreiz... vai tagad?))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

18/01/2019 11:54
vai visu vajag salīdzināt?... es nezinu, vai labāk-ir citādāk-tas gan.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17952

18/01/2019 12:03
... biju iedomājusies... ne tikai vietni tauta.lv... bet globālāk... vai dzīve kļuvusi sakārtotāta..laika vairāk kādai grāmatai... ceļojumiem... jauni uzticami draugi... finansiāli stabilāk dzīve izskatās šodien ..vai vakar?...
0 0
18/01/2019 12:12
..erotikai spiež uz jūtām... ))), kaut kājas šodien tāpat slīd uz visām pusēm..)))) Nu mobilitāte krietni labāka..nekā agrāk)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17864

18/01/2019 16:39
un vispār, kur ir kroc. viņš bija vienīgais, kura brīžam stulbi piedauzīgos tekstus  pieņēmu(piedodiet, zēni  )
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

18/01/2019 17:32
tāpat jau otreiz vienā upē iekāpt nevar:) tas par to zaļāko zāli un spožāko sauli:)
0 0
18/01/2019 17:39
ak tad atmiņu kamolīts te tinies..
jā krotiks bija labais un pat mariins bija vietā.. 

un mans krāns atkal spīd un mirguļo, pat vēl skaistāk ka iepriekš
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16379

18/01/2019 17:52
jā.. par krotu pilnīgi piekrītu:) jaukas lietas ļoti labi mācēja uzrakstīt un pateikt... tik atlika tās vizualizēt:)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas