Ielogoties
Reklāma
beata

Trauslā sieviete.

"Čau! Vai varu tev palīdzēt? " - jautāja mans kursabiedrs, šķelmīgi smaidot un turot kāju uz pirmā pakāpiena. 
Nu bet protams!!- domās skaļi saucot, bet klusi nosakot - " ja vēlies un tas tev sagādā prieku, ļoti priecāšos. "
Laikam viņš mani bija pamanījis brīdī kad iespraucos pa durvīm ar visu savu bagāžu. Patīkamāki un ērtāki jau ir tie brīži kad tas atrodas man kājstarpē un es virs tā. Bet ir brīži kad tas ir jāiespiež padusē vai jāuzmet uz pleca.
Viņš to uzlika uz pleca. Un mēs devāmies ceļā.
Kad bijām tikuši līdz piektajam stāvam un nolikuši manu riteni stūrī, apsēdāmies lai atvilktu elpu.
Sēdējām klusējot. Dažas nodevīgas sviedru lāses bija izspiedušās puisim uz pieres un deguna. Nu ja, kā nekā vasara. Silts.
" Liels paldies par palīdzēšanu! " - smaidot  noteicu 
" Tu jau, laikam, esi no tām sievietēm kuras visu dara pašas? " - viņš klusi jautāja.
" Laikam " - tikpat klusi atbildēju es un nodomāju... izņemot tos brīžus kad ir kāds stiprāks blakus.
Un tad pajautāju - " vai darot pati, daru nepareizi? Un kas būtu noticis ja nebūtu šodien sastapusi tevi? "
Viņš uzrāva uzacis un, pieļauju, ļoti nopriecājās ieraugot pasniedzēju atslēdzot auditoriju.

Nākamajā reizē pieripināju velo pie kāpnēm un apstājos. Nodomāju - es tak esmu trausla, maiga būtne. Nu nenesīšu es to riteni augšā. Stāvēju un gaidīju. Garām aiztipināja slaida, skaista sieviete, augstpapēžu kurpēs un glītā, piegulošā kleitā. Skaisti. Gurni ritmā šupojās... kājas labi izskatījās zamša laiviņās. Eh! Tā vien gribētos noglaudīt apaļo dupsi... ja es būtu vīrietis.
No sapņiem mani atmodināja durvju klaudziens. Ienāca tantuks ar tirgus somu rokā. Abas sasmaidījāmies. Njā... dzīve .
Laiks ritējā. Ielūkojos pulkstenī un secinaju ka lekcija jau ir sākusies. Nu ko, ir divi varianti. Vai nu es, kā trausla, maiga būtne dodos mājās, vai būdama rīcībspējīgs, adekvāts un situāciju analizētspējīgs cilvēks, ar konkrētu mērķi, uzmetu velo plecā un cilpoju augšā. Nezinu vai tas bija feminisms vai veselais saprāts kas manī ierunājās...
Kad nokļuvu augšā, puiša tur nebija. Izrādījās, ka tajā dienā mans kursabiedrs bija aizkavējies darbā un uz mācībām neieradās.
Vakarā mielojoties ar mīļotā vīrieša pagatavotajām vakariņām, domāju - vai mans vīrietis šovakar, gatavojot mums vakariņas ir zaudējis savu vīrišķību?
Vai tiešām pasaulei ir jābeidz griezties tikai tādēl, ka es esmu trausla sieviete un nevaru (nedrīkstu) iegriezt to? Jo vīrietis tajā brīdī dara vēl kādu citu svarīgu lietu un nevar paspēt to iegriezt.
Vai bērnam jāstaigā piekakātām biksēm, vakarā kad māmiņa apmeklē rokdarbu kursus un mājās ir tikai tētis un bērnu kopšana tak ir sievietes pienākums?
Vai vīrietim ir jācieš badu laikā kad viņa sieva ir aizbraukusi komandējumā, jo ēst, taču, gatavo sieviete? 
Vai sievietei jāļaujas plūdiem, brīdī kad sabojājas krāns, bet vīra nav majās un santehniķis būs tikai pēc vairākam stundām. Bet ventilis ir turpat zem izlietnes. Tik jāpastiepj roka.
Vai nevar vnk būt tā, ka mūsdienu attīstītais cilvēks vajadzīgajos brīžos spēj izdarīt daudz ko, bet spēj arī izmantot savus neironus galvā un ļaut ko darīt citam? Ja tas cits ir blakus. 

Nu labi, varbūt pārak sarežģīti jautājumi. Var noformulēt arī saprotamākā veidā -
Vai ir piedienīgi sievietei seksa laikā atrasties augšpusē jeb pieklājīgāk būtu gulēt apakšā, uz muguras, nekustīgi kā bluķim?
Nedarīt neko, tas, taču, ir tik sievišķīgi 

Publicēja: beata
Datums: 17/02/2019 17:44
Lasīts 2608 reizes
Komentāri: 6
5 cilvēkiem patīk šis blogs
Komentāri (6)
kaskadieris | 19/02/2019 20:47
Sievietei jābūt laimīgai! Nes to velosipēdu vai gaidi ko citu, nu tas jau tā, pašas jau izvēlaties ar ko kopā būt un kā jūtaties, vai ir par ko parunāt un kas kopīgs. Tā jau baigi gudri pateikts. Mēs saprotam, ja vien pašas tik baigi nesarežģitu visu.
lielais-lacuks | 19/02/2019 19:15
Nebūs riteņa - nebūs problēmu , atstāj pie mājas, gan kāds centīgs cilvēks aizstieps nezināmā virzienā! Smalkā dāma varēs braukt ar taksi plānā kleitiņā... Kādēļ viss tā jāsarežģī?
beata | 19/02/2019 21:47
Tad jau nākamā problēma - vajag jaunu kleitu :) Šausmas! Ne dzīve bet vienas vienīgas problēmas!!!
beata | 19/02/2019 18:13
Nu re! Te nu mēs esam:) Izlasu vēlreiz visu un nevaru saprast ko darīt. Prātīgais cilvēks manī skaļi sauc - met nost! Nenes! Tajā pat laikā, racionālais rāmi domā - bet, uz priekšu tak jātiek. Un nav iespējams katrai sievietei visās situācijās vīrieti blakus nolikt. Pat mans mūžigais oponents un sirsnīgais cilvēks palika pa vidam. Vienā replikā ironiski paužot savu vēlmi būt vīrišķīgam un sievietei palīdzēt, bet, turpat zemāk saprotot, ka neviens jau viņa tikšanos neatcels tikai tāpēc, ka kaut kur pilsētas otrā galā tantuks ar riteni stāv. Nu jā, šis jau nav tas vitāli svarīgais, nesen, paustais jautājums - kāpēc svešs vīrietis nevēlās apmaksāt sievietes eskorta servisa sniegtos pakalpojumus ārzemjū braucienā. Te ir pavisam vienkārši - nest vai nenest?... tāds ir jautājums...
krots4 | 19/02/2019 21:24
es arī nevaru saprast - jo neko daudz tālāk par otro rindkopu netiku - smags teksts
magdahera | 18/02/2019 20:04
Sievietei nav piedienīgi, publiski apspriest šādas lietas.
beata | 18/02/2019 20:19
Tad nevajag to darīt.
murminators | 18/02/2019 18:56
Esmu gatavs ļaut jums, godātās sievietes, ne tikai velosipēdus stiept, bet arī grāvjus rakt, ķieģeļus pārkraut, mēbeles nēsāt un vēl darīt visu ko. :)
beata | 18/02/2019 20:29
Bet... rīt pl 8.55, gaidīšu Tevi Valdemāra ielā. Un, Tu varēsi man ļaut sajusties tik trauslai un maigai :) Man vajadzēs uznest velo 4.stāvā.
murminators | 18/02/2019 20:49
Neiznāks, - man rīt plkst. 8:55 ir jābūt citā ielā. :(
beata | 18/02/2019 21:01
Un ko man tagad darīt? Kavēt darbu un gaidit Tevi vai pašai nest?
ezits | 18/02/2019 16:08
Nu ja tava simpātija ir dzenis, tad noteikti garšļaukus kā baļķis, lai mīļotais kaļ...
Tāpat kā jebkurš cits Interneta projekts, arī mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Vairāk informācijas