Ielogoties
Reklāma
trakuliga

Mūsu dzīves dienas un ticējumi

Mūsu dzīves dienas un ticējumi...  
Pirmdiena un Piektdiena skaitās sevišķi grūtas dienas, bet Otrdiena un Sestdiena - dienas, kuras ir samērā vieglas. Tāpēc labāk Pirmdienā neiesākt jaunus darbus, un neatdot naudas parādus, jo tad visu nedēļu gaidāmas rūpes un izdevumi. Toties ciemos iet, vannoties un pat šķaudīt ir labāk Pirmdien, Trešdien, Sestdien.
Ja šķaudi
Pirmdienā - saņemsi dāvanu. Otrdien - gaidāmi ciemiņi. Trešdien - gaidāmas labas ziņas. Ceturtdien - būs uzslavas. Piektdien - randiņš. Sestdien - izpildās vēlēšanās un Svētdien - būs ciemiņi.
Ja iesi ciemos
Svētdien - sastrīdēsies, bet trešdienā šī iecere pārvērtīsies priekā...
Ja tev ieniezas
Labā plauksta - ienākumi, kreisā - izdevumi. Elkonis - bēdas. Kakls - uzdzīve vai kautiņš. Pakausis - bēdas. Kāja - priecīga ziņa. Nāss - kristības. Deguns no sāniem - gaidāmas ziņas. Deguna gals - uz dzeršanu. Labā uzacs - tikšanās ar draugu. Kreisā - ar liekuli. Kreisā acs - asaras. Labā - uz mīļoto lūkoties. Vaigi - būs jāraud. Ausis - saņemsiet ziņu. Lūpas - būs jābučojas. Pēdas - gaidāms ceļš...  

Publicēja: trakuliga
Datums: 17/02/2019 14:28
Lasīts 2298 reizes
Komentāri: 3
0 cilvēkiem patīk šis blogs
Komentāri (3)
beata | 04/03/2019 01:38
Nu re, atkal klāt pirmdiena :)
krots4 | 19/02/2019 21:27
Pirmdiena un piektdiena man neskaitās grūtas dienas - un ja reiz tāds neatbilstošs iesākums, tad arī tālāk nekas labāks nebūs.
magdahera | 19/02/2019 14:33
Dīvaini, ne viena komentāra, bez manējā... Bet nu strādājat, strādājat. Lai veicas. Es nedaudz palīdzēšu, savā stilā. Savādāk visi aizmigsiet šeit.
onslovs112 | 19/02/2019 22:56
blin tu tak vēl sūdigāk par onslovu raksti
Tāpat kā jebkurš cits Interneta projekts, arī mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Vairāk informācijas