Войти
Реклама
katrina

Raudāt gribas

Par to, ka dzīve ir skaista, bet cilvēki to sabojā.

Par to, ka dzīve ir skaista, bet mēs neprotam to izbaudīt.

Par to, ka gribas dejot, bet nav ar ko.

Par to, cik nožēlojami paiet laiks.


Поместил(а): katrina
Опубликовано: 18/05/2007 22:02
Прочитано 2833 раз(а)
Комментарии: 4
0 пользователям нравится этот блог
Комментарии (4)
krots4 | 21/05/2007 09:34
nu jau tu paarspiileeji :(
- dziive ir skaista, bet ir arii ruugtie briizhi un skumjie briizhi un veel visaadas kibeles, kuras tieshaam gruuti izbaudiit... Mees izbaudaam to, ko protam izbaudiit un to, ko veelamies izbaudiit... - katram savs, jaukaa :) .. bet mees protam izbaudiit!! bet ne jau visi vienaadi to veelas dariit...
laiks paiet neatkariigi no mums!!! ja tu buutu laimes pielieta, tu kliegtu- cik nepiedodami aatri steidzas laiks! ..jo tev gribeetos laiku tad aptureet... tad ir ikdiena un tu veelies vairaak... saki paldies, ka nav taa, ka laiks nodara saapes .. ne jau visiem taa veicas, ka ir tikai garlaiciigi :)
flerinja | 19/05/2007 18:16
Viegli teikt,ej tautās,un tālu viena aiziesi?
Ja man gribās raudāt,es raudu.
jusiite | 19/05/2007 14:01
Ej tautā, nesēdi mājās! Ja ko īpaši gaida, tad tas parasti paskrien garām. Viss notiek tieši tad, kad vismazāk to gaidi. Veiksmi!!!
leningrada | 18/05/2007 23:47
Nu tā dažkārt mēdz būt. Neraudi, noslauki asaras un mēģini pasmaidīt. Melnais mākonis aizpeldēs, uzspīdēs saule un būs viss labi- gan dzīve skaista, gan izdejosies vēl uz nebēdu ... Bet laiku... jā, to apturēt nav mūsu spēkos. Mazāk par to jādomā, un tad viss būs labi. :) Un tad Tavā dārzā ziedēs rozes, un tad Tavā ielā būs svētki. :)
Наш сайт, как и все сайты в мире, использует файлы cookie. Информация