Войти
Реклама
rieba

Garlaicības kaitīgā ietekme uz spilveniem

Sūzijai bija garlaicīgi. Viņa sēdēja savā garlaicīgajā darbā, skatījās pa tikpat garlaicīgo kabineta logu, knibināja savus pieklusināti rōzā krāsas liekos nagus un domāja par to, cik gan garlaicīga ir viņas šausmīgi garlaicīgā dzīve. Un tad viņas skatiens apstājās pie mazās mazītiņās sarkanās sirsniņas, ko viņas garlaicīgā manikīre bija uzlikusi uz viena vienīga Sūzijas labās rokas rādītāpirkta naga. Sūzija slaiki pastiepa pirkstu ar sirsniņoto nadziņu un, piemiegusi vienu aci, notēmēja uz miskasti. Un tad Sūzijai ienāca prātā ģeniāla doma. Viņa izdomāja, ka grib iemīlēties. Jā, tieši tā – iemīlēties. Sūzija uz mirkli aizsapņojās, iedomādamies, cik tā būtu jauka sajūta, ja viņa būtu iemīlējusies. Viņa atcerējās, ka kaut kādi tur tie dzejnieki mīlestību salīdzinājuši ar taureņiem vēderā, un Sūzija uzreiz iedomājās tos skaistos taurenīšus ar mazām jaukām kņudinošām kājelēm tekājam pa viņas ķermeni. Sānā ieniezējās, un Sūzija caur svārkiem paraustīja uz augšu zeķubikšu malu, kas visu laiku gribēja rullēties lejā. Un tad viņas domas atkal atgriezās pie iemīlēšanās. Sūzija bija mērķtiecīga. Vajadzēja atrast kādu, kurā iemīlēties. Sūzija ar apņēmīgu pūtienu papūta no acīm tālāk pāris nepaklausīgas blondās cirtas un ķērās pie smagā darba. Ilgi nebija jāmeklē, jo Sūzijas virtuālajā pastkastītē jau smuki rindiņā gaidīja iespējamie iemīlēšanās kandidāti. Pirmie divi atkrita uzreiz, jo viens bija šausmīgi garlaicīgs, bet Sūzijai jaut arī bez viņa bija garlaicīgi, savukārt otrs nemācēja pareizi likt komatus saliktos pakārtotos teikumos, bet tas Sūzijai bija ļoti svarīgi. Sarakste ar trešo kandidātu vairāk atgādināja viņas nopratināšanu ienaidnieku nometnē pēc gūstā saņemšanas. Sūzija izvēlējās ceturto. Viņš bija precēts, bet tas nekas, nodomāja Sūzija, vai mazums cilvēkiem trūkumu. Toties viņš bija izskatīgs, rūpējās par sevi un no skata uz viņa platajiem pleciem Sūzijai aizrāvās visas domas. Un viņš Sūzijai rakstīja tik veclaicīgi romantiskas vēstules, ka viņa pat aizmirsa tajās pārbaudīt komatus. Šis būs īstais, Sūzija nodomāja. Un iemīlējās.
Iemīlēšanās faktu Sūzija darīja zināmu pašam viņam. Viņa tā arī pateica: „Esmu tevī iemīlējusies, un tā tagad ir tava problēma!”. Jo, galu galā, Sūzijai nepatika problēmas un viņai nepatika arī būt atbildīgai par kaut ko tik ļoti lielu.
Vakarā aizmiegot Sūzija atviegloti nopūtās. Uz spilvena noritēja liela, vientuļa asara.

Поместил(а): rieba
Опубликовано: 19/02/2020 19:28
Прочитано 76 раз(а)
Комментарии: 6
7 пользователям нравится этот блог
Комментарии (6)
riebeklite | 21/02/2020 22:25
Forši 👍👍
Danielsrebus | 20/02/2020 08:47
Paldies par tēlaino aprakstu! Atzīstos, ka man nav svarīgi ne komati, ne kļūdaini ielavījušies burti. Daudz svarīgāka man šķiet ir doma, saturs. Vientuļās asaras kaitīgā ietekme uz spilvenu vel tikai briest! Veiksmi domu piefiksēšanā.
rieba | 21/02/2020 16:48
Es nesauktu to par "skolas pareizrakstības atkarību", drīzāk gan par cieņu pret sevi un savu valodu. Protams, man arī patīk improvizēt, izdomāt kādu jaunu vārdu, pateikt ačgārnāk vai kaut ko pamainīt, tomēr ir pamats, pie kā turēties - tas, kas iemācīts un ielikts.
Danielsrebus | 21/02/2020 17:29
Piekrītu . Es tik aicinu kulinārijas diskusijās neiespringt par to vai mīklā ir jāliek sviests vai siesc. Galvenais lai kūka labi garšo. Diskutēt par pareizrakstību taču var atsevišķā diskusijā kopā ar domubiedriem kuri to novērtēs. Es esmu par to, lai mehāniķis ar savu resno eļļaino pirkstu un jaunkundze ar garajiem nagiem, savā skrejrunī raksta komentārus un dalās ar domām ( pat izlaižot burtus un komatus). Nevis klusējot lasa ko par sugas brāļu komentiem domā un raksta pareizrakstības spečuki, savos ērtajos kabineta datoros. Mušas atsevišķi, zupu atsevišķi! Jaukas visiem brīvdienas!
lizettte | 24/02/2020 20:14
labāk tomēr krausim malku šķūnītī vai strēķī!
skarlete | 20/02/2020 07:42
Viegli lasās, tāds pavasarīgs lasāmgabals. Bet, par ko gan liecina asara? :))
rieba | 20/02/2020 07:44
Vot! Asara intrigai!
| 21/02/2020 18:26
Asara par to, ka garlaicīgi 😆
beata | 19/02/2020 22:18
Vienalga būs garlaicīgi. Ar to vienu. Vajadzēja tiem pārējiem arī darīt zināmu. Tā būtu interesantāk.
rieba | 20/02/2020 07:45
Nu, to nākamajās sērijās. :D
piektdienis | 19/02/2020 21:32
Ja eksperti atzīst, ka ar komatiem viss kārtībā, varam pievērsties citiem publikācijas aspektiem, piemēram, jautājumam par autortiesībām. Tā kā autors nav norādīts, jāpieņem, ka tā ir Rieba. Mamma Gogle gan saka, ka šis rakstu darbs citur publicēts agrāk, tātad autora īstais godavārds ir Riebekle. Pati ideja man patīk - precētie noteikti ir pareizie kandidāti... (toties par trešo kandidātu gribētos teikt - sarakste atgādināja nopratināšanu vēl PIRMS gūstā saņemšanas). Bet vispār jāpadomā - vai iemīlēšanās ir gana efektīgas zāles pret garlaicību?
rieba | 19/02/2020 21:35
Jā, autore esmu es. Un jā, vakar šis teksts tika publicēts citā vietnē. Bet, cik zinu, drīkstu savu tekstu publicēt visur, kur to ļauj. :)
piektdienis | 21/02/2020 14:32
Esi nonākusi nesaskaņā ar sevi. Ja atzīsti, ka autore ir Riebekle, tad citur šo tekstu drīksti publicēt, ja esi izsniegusi notariāli apstiprinātu garantijas rakstu, ka viņai neieriebsi... Vot.
lizettte | 19/02/2020 20:58
ar komatiem šeit viss kārtībā.fakts.
rieba | 19/02/2020 20:59
Nu, vajadzētu būt kārtībā. Lielos vilcienos. :D
Наш сайт, как и все сайты в мире, использует файлы cookie. Информация