Ielogoties
Reklāma
rieba

Saldais ēdiens

Sūzija jutās apmaldījusies un apjukusi, viss bija samezglojies tiktāl, ka viņa vairs nesaprata ne rīta, ne vakara. Tas viss haoss ap viņu, zem viņas, uz viņas un vispār visā virtuvē. Bet viss sākās tik skaisti….
Brieda randiņš, un tā kā Sūzija puisim nez kādas stulbas iedvesmas brīdī bija izmuldējusies par savu lielisko gatavošanas mākslu, viņa bija izcili tizlā veidā piekritusi puiša ierosinājumam pasniegt abiem vakariņas. Kļūda, kļūda, un vēlreiz kļūda, Sūzija nodomāja, pabāzdama zem ūdenskrāna piededzināto katliņu. Vārītais krēms bija uzcepies, kamēr viņa atbildēja uz telefona zvanu un uzklausīja Ketijas kārtējo neražu ar viņas kārtējo lažu (lasīt – puisi). Bija skaidrs, ka nekāds Napoleons saldajā pasniegts netiks un nāksies iztikt ar kaut ko vienkāršāku. Ja līdz saldajam vispār nonāks. Sūzija, sūkājot apdedzinātos pirkstus, pārlaida acis karalaukam – piesvilušais katliņš, pirms nonākt zem ūdenskrāna, bija apmetis pāris ne visai slaidus lokus, kad Sūzija to bija rāvusi nost no uguns kailām rokām. Tagad krēma atliekas skaisti un bagātīgi izdaiļoja gandrīz visas virtuves virsmas, arī Sūziju. Blondīne bļin, viņa nodomāja, nolaizot saldās masas atliekas no vaiga tuvu lūpu kaktiņam, cik nu ar mēli izdevās aizsniegt. Paskatījusies pulkstenī, viņa saprata, ka virtuvi savākt nepaspēs, jo Viņš ir no tiem, kas nekavē. Nožēlojami. Kāpēc nekad nekavē tie, kas to varētu darīt? Nez, vai britu zinātnieki zina atbildi uz šo jautājumu? 
Mirkli Sūzija pastāvēja, vērojot savu pašas atspulgu virtuves logā. Šo savu skatienu viņa pazina. Ō, jā! Neviens piedegušais krēms viņu nepievārēs, Sūzija nodomāja un ar apņēmīgu pārliecību aizvēra aiz sevis virtuves durvis.  Saldais būs, un vēl kāds! Paņēmusi vannas bumbu ar šokolādes aromātu, Sūzija devās palaist ūdeni burbuļvannā...

Publicēja: rieba
Datums: 26/05/2020 20:55
Lasīts 54 reizes
Komentāri: 1
1 cilvēkiem patīk šis blogs
Komentāri (1)
ita33 | 26/05/2020 22:21
Un protams, Sūzijas saldais būs izcils.. jo iz-senis jau zināms, ka karstas pannas radītās rētas ātri dziedē jēla kartupeļa šķēle..;) un paaugstināto asinsspiedienu nomierinās citrons..un, lai neizskatītos tik skāba derēs arī cukurs.. atliek tik tāds nieks, kā noservēt kokteiļgaldiņu sev ērtā iznācienā, un izteikt sev vēlamo tostu!;)
Tāpat kā jebkurš cits Interneta projekts, arī mēs izmantojam sīkdatnes (cookies). Vairāk informācijas