kosmi / Istaba...

Istaba


Tā ir mana vide, kurā dzīvoju. Manas mēbeles, skaistuma priekšmeti, trauki un vecā zupas terīne. Bet ir kopīgās istabas, kurās ir mēbeles, kas reizēm mainās, paliek vecākas, bet katalogu bildes nemainās. Tajās istabās ir dinamika gan progresējoša, gan degradējoša. Taču tajā sēdētājiem tas ir vienalga. Un kāda tur daļa būtu citiem? Mēs to veidojam! Ja nepatīk, nāc un maini vidi, varbūt mēs pielāgosimiesundefined ) Tā ir caurstaigājamā istaba, kur riebeklīši mēdz nomest izsmēķus un konču papīrus, taču estēti skrien stādīt puķes, tās laista un cer, ka tas var patikt citiem. Pasaule ir raiba un pilna visādu  pārsteigumu.. gan jauku, gan ne tik jauku... Man bērnībā mācīja slaucīt kājas tepiķītī pirms ieej istabā.. un vienalga, vai tā ir personīga, vai kopīga. Cieņa, cieņa un vēlreiz cieņa pret citu viedokļiem. Lai rej nikni suņi, mēs esam cilvēki!!!!
Поместил(а): kosmi
Опубликовано: 20.07.2019. - 22:39:32
Прочитано (раз): 965
Комментарии: 3
1 пользователям нравится этот блог
Комментарии (3)
magdahera | 28.07.2019. - 16:29:25
Ja runa ir par publisku vietu, tad ir saprotams, ka jāsastop dažādi cilvēki, un nav jābrīnās par tiem, kuri spļaudās, čurā kaktos, vai tiem, kuri ir naivi, pūkaini un balti.Ja nepatīk, tad neeju, neskatos un neklausos, ja patīk apskatīties krāsino intelektu, tad nāku, lasu un komunicēju.Nevienu nekad nevēlos mainīt, jo man tas nav vajadzīgs.Uzvedos tā, kā vēlos, saku to, ko domāju, esmu tāda, kāda esmu.Un, ļauju būt citiem, tādiem, kādi ir.Vienīgi, tuvāk komunicēju ar sev tīkamiem, ar sev līdzīgajiem, tas arī viss. Cik sapratu, tad tas vairāk par šo vietu "Tautu". Ja par savu dzīves vietu, tad saku tā : "Moi dom, moja kreposķ."Tā ir vieta, kur viss iekārtots manai labsajūtai, vieta, kur izolēties no visa.Iekļuve tajā, tikai izredzētajiem.:)
vars | 21.07.2019. - 09:30:11
Kā senā dziesmā - ar netīrām kājām šeit ienākt Tu vari, bet netīru sirdi neienàc brāl
solveigavite | 21.07.2019. - 01:37:01
Tiesi taa. Mana istaba - MANA-Pils.. miera osta vieta, kur atgut spekus un relakseties... tadel vislabaak, ja tai ir prieksistaba- koridors kur nokrit ielas dubli liekais slapjums un viss ko atstajam noslaukot kaajas,

Мы использоваем cookies. Продолжая просматривать наш сайт, вы даете согласие на использование cookies.