Diskusiju noteikumi

Jebkurš lietotājs, kurš piedalās diskusijās, apliecina, ka bez ierunām piekrīt zemāk publicētajiem noteikumiem. Lietotāji, kuri nepiekrīt zemāk publicētajiem noteikumiem, diskusijās piedalīties nedrīkst. Lietotājiem, kuri piedalās diskusijās, bet neievēro diskusiju sadaļas noteikumus, iespēja diskutēt tiek liegta un var tikt izdzēsts konts.

Moderatori un/vai portāla administrācija drīkst izdzēst jebkuru diskusiju sadaļā publicētu diskusiju vai ziņu, kas neatbilst noteikumiem. Komentāri, paskaidrojumi par izdzēstām ziņām vai diskusijām netiek sniegti. Jebkuras ziņas dzēšana nenotiek tāpat vien - ja tas ir izdarīts, tas nozīmē, ka tam ir bijis iemesls.

Kategoriski aizliegts trollings - tādu ziņu vai tēmu publicēšana, kuras rada spriedzi, konfliktus un nesaskaņas starp lietotājiem:
1. diskusijas par par pašu diskusiju sadaļu, diskutētājiem;
2. diskusijas par diskusiju sadaļas noteikumiem vai portāla lietošanas noteikumiem;
3. diskusijas par izdzēstām ziņām, tēmām vai bloķētiem/izdzēstiem lietotājiem;
4. diskusijas par to, kāpēc viena ziņa tika izdzēsta, bet cita līdzīga - nē;
5. moderatoru "medīšana" - diskusijas par to, kuriem no lietotāju vidus varētu būt moderatoru tiesības;
6. citu portāla lietotāju rīcības apspriešana;
7. moderatoru, portāla administrācijas rīcības apspriešana (jebkādiem kontaktiem ar administrāciju var izmantot tikai sadaļu "Palīdzība");
8. diskusijas par to, kas portālā ir pareizi vai nepareizi, vai par tēmu "man šīs portāls nepatīk" (ja nepatīk, lūdzu izdzēs savu kontu, jo portāla lietošana nav obligāta);
9. jebkādas provokatīvas tēmas vai ziņas, kas rada augsni aizdomām, baumām, intrigām, nesaskaņām, vai tādas, kas provocē citus lietotājus publicēt noteikumiem neatbilstošas ziņas vai tēmas.
10. trollings pret portāla administrāciju, moderatoriem - absurdi apvainojumi diskriminācijā, cenzūrā, dažādu likumu pārkāpumos, tiesību aizskārumos u.t.t. Ņem vērā, huligāniskas izdarības un ārdīšanās Internetā nav ne patērētāja, ne cilvēka, ne vēl kādas citas tiesības.

Aizliegts lamāties, aizskart, apvainot citus cilvēkus.

Moderatoriem nav pienākums dzēst ziņas, ja lietotājs pats piedalās konfliktos ar citiem lietotājiem, atbild uz citu lietotāju provokatīvām darbībām, bet pēc tam pieprasa dzēst kādas sev nepatīkamas ziņas.

Atbildēm diskusijās ir jāatbilst diskusiju tēmām.

Aizliegts bez atļaujas no citiem portāliem, Interneta vietnēm kopēt tekstus un publicēt diskusijās.

Aizliegts diskusijās publicēt privāto saraksti. Privātās ziņas, kas neatbilst portāla noteikumiem vai valsts likumiem lūdzam pārsūtīt portāla administrācijai.

Aizliegts publicēt reklāmas, norādes uz citiem Interneta resursiem ar mērķi šos resursus reklamēt.

Ja diskusijas atvērējs neseko līdzi savai diskusijai un neizdzēš noteikumiem neatbilstošs ziņas, viņa diskusija tiek slēgta un turpmāka dalība diskusijās tiek bloķēta.

Šie noteikumi attiecas arī uz diskusijām virtuālajos klubos.

Šis portāls, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies), jo bez tām tas nedarbotos. Turpinot tā lietošanu, tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.