www.tauta.lv / Informācija par jauno tauta.lv versiju...

Informācija par jauno tauta.lv versiju


Cienījamie portāla lietotāji!

Daudzi no jums jau ir informēti par to, ka portālam tiek gatavota jauna versija. Vēlamies paziņot, ka darbs ir pabeigts, kā arī informēt jūs par gaidāmajām izmaiņām. 

Pirms jaunās versijas parādīšanās mums būs nepieciešams veikt daudzus procesus portālā un serverī, tāpēc noteiktās dienas, par ko jūs informēsim atsevišķi, nebūs pieejamas atsevišķas portāla funkcijas.

Pārejot uz jauno versiju, tiks dzēsti daudzi profili, kuru īpašnieki ilgu laiku nav ielogojušies portālā un kuros nav nekāda satura. Ja jums ir konti, kuros ilgu laiku neesat ielogojušies, bet vēlaties tos saglabāt, ielogojieties šajos kontos.

Galvenais jaunajā versijā

Turpmāk būs pieejamas divas portāla versijas - klasiskā un mobilā. Tas nozīmē, ka portāls atspoguļosies atšķirīgi datoros un mobilajās ierīcēs.

Būs iespējams ielādēt arī mobilo aplikāciju.


Konta un profila pārvalde

Turpmāk jums nebūs jāielogojas katru reizi no jauna pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas. Tas nozīmē, ka aizverot un atverot no jauna pārlūkprogrammu vai pārstartējot ierīci, jums nebūs no jauna jāievada parole, bet ielogošanās notiks automātiski. Protams, pastāvēs iespēja deaktivizēt automātisko ielogošanos un jebkurā brīdī pārtraukt aktīvās sesijas.

Izdzēšot profilu/kontu, turpmāk tas netiks izdzēts uzreiz, bet tikai tiks deaktivizēts. Pilnībā konts tiks izdzēsts pēc 14 dienām. tas nozīmē, ka 14 dienu laikā jūs varēsiet pārdomāt un turpināt lietot savu kontu portālā. Ielogojoties no jauna, konts atkal tiks aktivizēts. Ja šajā laika periodā ne reizi neielogosieties portālā, konts tiks automātiski dzēsts.

Tomēr jāņem vērā, ka, ja 10 dienu laikā vairāk nekā divas reizes deaktivizēsiet kontu, no jauna aktivizēt to vairs nebūs iespējams un tas tiks dzēsts. Šis ierobežojums ir nepieciešams, lai izvairītos no situācijām, kad izlogošanās vietā lietotājs katru dienu deaktivizē kontu, bet lietotāji, kuri, piemēram, ir saņēmuši vēstules, uz tām vairs nevar atbildēt, jo konts ir deaktivizēts.

Lai portāla paklpojumi būtu vieglāk saprotami, turpmāk nepastāvēs divu veidu konti - Zelts un Sudraba, bet tikai viens - VIP konts, kuram būs tādas pašas funkcijas kā tagad Zelta kontiem.

Pārejot uz jauno versiju, tiem lietotājiem, kuriem būs aktīvs Sudraba konts, līdz tā termiņa beigām turpinās darboties Sudraba konta statuss. Tiem, kuriem būs aktīvs Zelta konts, tā nosaukums nomainīsies uz "VIP kontu". 

Papildus VIP kontam portālā darbosies kredītu sistēma. Kredītus varēs gan iegādāties gan nopelnīt, piemēram publicējot oriģinālas ēdienu receptes ar foto. Ar kredītiem varēs iegādāties gan VIP kontu, gan apmaksāt citus pakalpojumus.

Foto/video, publikācijas

Turpmāk būs iespēja ielādēt ne tikai fotogrāfijas, bet arī video un gif formāta attēlus.

Izveidojot fotoalbumus vai publicējot blogus, "sienas" ierakstus, būs iespēja izvēlēties, kas var redzēt publikācijas - visi lietotāji, draugi, noteiktas draugu grupas vai tikai pats autors. 

Privātās ziņas

Privātās ziņas turpmāk darbosies reālā laika režīmā ar paziņojumiem uz mobilo tālruni par jaunām ziņām (tiem, kas instalēs aplikāciju). Būs arī iespēja izdzēst nosūtītās, bet vēl neizlasītās vēstules. 

Virtuālo buču sadaļa vairs nepastāvēs, jo privātajām ziņām būs iespējams pievienot emoji attēlus, tai skaitā, bučas. 


Lietotāju profili

Lietotāju profilus varēs apskatīt divās sadaļās - "Tauta" un "Iepazīšanās". Pirmajā sadaļā būs redzami visi lietotāji profili, neatkarīgi no tā, vai viņi vēlas ar kādu iepazīties vai portālu lieto tikai brīvā laika pavadīšanas nolūkos. Otrajā sadaļā būs redzami tikai tie profili, kuri meklē jaunas iepazīšanās.

Profili turpmāk tiks parādīti nevis pēc reģistrēšanās, bet pēc ielogošanās laika - lietotāji, kuri būs nesen ielogojušies atradīsies sarakstu sākumā, bet tie, kuri sen nav bijuši portālā - sarakstu beigās. 

Virtuālie klubi

Virtuālo klubu īpašniekiem pastāvēs iespēja nosūtīt vēstules visiem kluba dalībniekiem.

Blogi 

Blogu sadaļu būs iespējams izmantot gan blogu publicēšanai, gan kā privātu dienasgrāmatu, kalendāru vai piezīmju grāmatu.

Reklāma 

Lietotājiem pašiem būs iespēja veidot reklāmas kampaņas, pievienot un dzēst banerus, reklāmu saturu. Turpmāk, lai pasūtītu reklāmas pakalpojumus nebūs nepieciešams veikt saraksti ar portāla administrāciju pa e-pastu.

Profilu pārbaudes sietēma

Portāls katru dienu saskaras ar daudziem viltus profiliem, kas tiek izveidoti negodīgos nolūkos. Lai to ierobežotu, tiks ieviestas  divas pārbaudes sistēmas:

- telefona numura pārbaude,
- fotogrāfiju pārbaude.

Ja radīsies aizdomas vai tiks saņemtas sūdzības, ka kāds profils nav īsts, tā īpašniekam tiks piedāvāta iespēja ievadīt kodu, kas īsziņā tiks nosūtīts uz norādīto telefona numuru, vai/un pievienot divas fotogrāfijas, kurās redzams lietotājs, rokā turot papīra lapu, uz kuras uzrakstīts datums un niks vai lietotāja numurs.

Protams, ievadītais telefona numurs nevienam nebūs redzams, tas tiks izmantots tikai pārbaudes koda nosūtīšanai.

Ikvienam būs arī iespēja brīvprātīgi veikt šīs divas darbības. Pēc telefona numura pārbaudes un pārbaudes fotogrāfiju pievienošanas profilā parādīsies marķējums "Pārbaudīts profils".

Nobeigums 


Šīs ir galvenās izmaiņas. Protams, jaunajā versijā būs daudz citu nenozīmīgāku izmaiņu, kuras jūs iepazīsiet paši, lietojot portālu.
Published by: www.tauta.lv
Published: 19.10.2019. - 12:02:59
Reads: 1827

Edit| Delete
Add photos
Description (5-255 characters)

File (only JPG, maximum 4 MB)

Please wait...
38 people like this blog

Our website uses cookies. If you continue navigating we consider that you accept their use.