danielsrebus / Vai bitkoins ir ilūzija...

Vai bitkoins ir ilūzija


Bitcoin ir ilūzija, masveida halucinācija. Tie ir tikai skaitļi kibertelpā, mirāža, kaut kas nesvarīgs, piemēram ziepju burbulis. Bitcoin neatbalsta nekas cits kā vien dumju cilvēku ticība kas to pērk un lielie muļķi, kuri to pērk no šiem mazākajiem muļķiem. Un tas viss ir taisnība.

Grūtāk saprast, ka ASV dolāri  arī ir ilūzija. Viņi arī galvenokārt sastāv no skaitļiem datorā. Jā, tie ir papīrā vai monētās, papīrs un monētas ir materiāli, bet dolāri, kurus tie pārstāv, nav. ASV dolāros nebalstās nekas cits kā viņu ticīgo muļķu ticība un citi muļķi, kas savukārt piekrīt pieņemt tos kā maksājumus. Galvenā atšķirība ir tāda, ka dolāru gadījumā ir plaši izplatīta.
Faktiski gandrīz visi dolāri, aptuveni 90 procenti, ir tīri abstrakti - tie burtiski nepastāv nekādā reālā veidā. 2012. gadā tikai aptuveni 10 procenti no ASV naudas piedāvājuma - aptuveni 1 triljons dolāru no aptuveni 10 triljoniem dolāru - pastāvēja papīra naudas un monētu veidā. (Tagad šis skaitlis, šķiet, ir aptuveni 1, 5 triljoni USD no 13, 7 triljoniem dolāru.) Nekas neierobežo banku sistēmai radīt vairāk dolāru atkarībā no tirgus noskaņojuma. Monetārajā kopsavilkumā M2 no 2017. gada oktobra - 13, 7 triljoni. $ 13, 5 triljoni. dolāri tika izveidoti pēc 1959. gada vai, precīzāk sakot, 59 gadu laikā M2 pieaudzis gandrīz 50 reizes. 1$ pirkšanas jauda 1959 gadā  , tagad ir mazāka par 12 centiem.
Bitcoin tika izveidots, jo īpaši, lai novērstu šo vēsturisko fiat naudas vājību. Pēc 2140 gada un 21 miljona bitkoina monētu netiks ražots neviens bitkoins.
Zagļi un slepkavas vienmēr pastāvēja, jo tik ilgi, kamēr ir vērtības un nauda, un ir iespēja tos izmantot, viņiem būs šādas iespējas. Un tomēr, lai gan tas var likties pārsteidzoši, ir pietiekami daudz cilvēku, kuri darbojas godprātīgi, lai novērstu monetāro sistēmu pilnīgu iznīcināšanu.
Ir vairākas radikālas atšķirības starp kriptogrāfijas valūtām un ASV dolāriem. Piemēram, darījumi, kas tiek veikti ar bitlock sistēmu, tiek ierakstīti bloku sistēmā, kas balstās nevis uz banku vai valdību autoritāti, bet gan uz publisko datortīklu, kurā ikviens var pievienoties. Turklāt bitkoinu  piegāde tiek galīgi noteikta. Crypto valūtas anonimitāte, iespējams, nav tik augsta kā fiat naudai. Visa naudas vērtība ir nestabila un abstrakta, pat ja mēs cenšamies nodrošināt tiem noteiktu maiņas kursu attiecībā uz dažādiem aktīviem vai regulēt to plūsmu, nosakot procentu likmes. Nauda ir tikai mainīga vēsture nolīgumiem starp cilvēkiem, un tas ir trausls pavediens cilvēka uzticības tīklā. Kad cilvēki pietrūkst naudas paļaušanās, viņu vērtība samazināsies līdz nullei. Ja ir karš vai zemestrīce, ūdens pudeli var maksāt 10 vai 100 reizes vairāk nekā vakar. Kaut arī fiat valūtas ir stabils, jaunu naudas ieplūde bitkoinā ir maza, rīt tai būs šoks vai dziļa krīze, naudas ieplūde bitkoinos palielināsies,
Visi argumenti pret kriptogrāfijas valūtām, piemēram, bitcoyne, un to atbalstīto bloķbīnu tehnoloģija vienmēr neņem vērā vienu faktu - parastās naudas pagaidu trauslumu. Crypto valūtu nevar saprast tie, kas domā, ka nauda ir īsta, izturīga vai balstīta uz jebko citu, nevis cilvēku uzticību finanšu iestādēm, kuru stabilitāte vienmēr ir neskaidra. ASV dolāru atbalsta pilnīga ticība Amerikas Savienotajām Valstīm. Bet ko tieši tas nozīmē?
Esošās finanšu iestādes ir dziļi bojātas un pastāvīgi pakļautas korupcijai, un tas bija ilgi pirms bitkoyn parādījās. Bitcoin bija politiski motivēts projekts, lai izveidotu jaunu sistēmu, kas izveidota, lai nodrošinātu ciparu viltojumus, kurus varētu aizsargāt pret viltojumiem, un uz kuriem varētu balstīties labāka alternatīva esošajām banku sistēmām. Visu kriptogrāfijas valūtu pamatā esošā teorija, tostarp bitcoyne, ir tāda, ka dalītā datortīkla izveidotos ierakstus var aizsargāt no datorizēšanas, kas teorētiski garantē valūtas ticamību vairāk nekā valdības var darīt. Un līdz šim, neskatoties uz dažiem ievērojamiem streikiem bloķēšanas sistēmas reputācijā, uz kuras tiek veidots bitēīns, tā ir pierādījusi šo teoriju. Kopš 2009. gada ir nozagta vairāk nekā divu miljonu bitkoyne, taču izplatītais reģistrs, uz kura balstās bitkoyn, joprojām ir stabils un neuztverams. Nav šaubu, ka tūlītējas bagātināšanas perspektīva, kas ir pieejama ikvienam, var izraisīt traku cilvēkus. Tomēr jāatzīmē, ka alkatība, noziedzība un neprātība nav izraisījusi zelta vērtības samazināšanos visos tā pastāvēšanas gados.
Protams, notikumi, piemēram, hakeru MT GOX uzlaušana un citi  ir radījuši iespaidu, ka uzlauzts Bitcoin, bet tas tā nav, tas ir tikai indivīdu noziegums, un tas bija daudz Bitcoin. Dolāru var uzskatīt par nevajadzīgu. Piemēram, pagājušajā gadā Bangladešas Centrālajai bankai tika atņemti 63 miljoni ASV dolāru kontā ar Ņujorkas Federālo rezervju banku.
Kad viņi saka, ka Bitcoin - krāpšana, ar tādu pašu veiksmi, var teikt, ka visu vēsturi par finanšu pakalpojumiem un tirgiem, - arī ir krāpšana, jo cilvēki tur ir zaudējuši vairākas reizes vairāk naudas. Pirms mēneša Warren Buffett zaudēja 1, 5 miljardus dolāru par apmaiņu vienā dienā. DarkNet nopirka un pārdod narkotikas Bitcoin! Nu ... lielākajos simtu dolāru banknotēs ir kokaīna pēdas, tādēļ, ja jūs iebilstat pret simts dolāru banknotēm nosūtiet tās man. Vai fakts, ka dolārs tiek izmantots noziedzīgos darījumos ir iemesls lai to neizmantotu? Nē, tā nav. Patiesība ir tāda, ka nauda ir ļauna pēc savas būtības.
Drīz vien blokcheyn sistēma, ko izmanto, lai Bitcoin darījumiem, tiek pārveidots par kaut ko jaunu, kā arī sabiedrības un uzņēmēju atzina, ka tās nozīme ir nenoliedzama, un bezgalīgs. Investori no visas pasaules jau ir ieguldījuši milzīgas naudas summas, laiku un piepūles biznesā, kas balstās uz blokcēnu. Tur, kur ir nepieciešams zināt, kas patiesībā noticis veida darbības, blockchain tehnoloģija var ieprogrammēt, lai dotu mums precīzu un ne-pielāgojamu informāciju par to. Neatkarīgi trūkumus sistēmā Satoshi Nakamoto, kas tika uzsākta 2009. gadā, Bitcoin ir pierādījis, ka ir veids, lai izveidotu drošas, garantētas darījumu uzskaiti, nav paļaujoties uz godīgumu un integritāti sapuvis institūcijām, piemēram, bankām un valdībai. Nav atpakaļ ceļa.
Cilvēka daba ir tāda, ka, ja ir vismazākais iemesls maldināt sistēmu un nepareizi bagātināt sevi, daudzi to izmantos. Bet ar blokādi šādas iespējas būs mazāk. Cīņa, lai saglabātu ilūziju, ka nauda ir reāla, nav beigusies un vienmēr tā notiks.

Pārtulkots ar Google tulkotāju .
Pirmavots : http://telegra.ph/Bitkoin---ehto-illy uziya-04-10
Publicēja: danielsrebus
Datums: 10.04.2018. - 15:15:52
Lasīts (reizes): 1940
Komentāri: 1
0 cilvēkiem patīk šis blogs
Komentāri (1)
dince13 | 10.04.2018. - 22:18:02
Neatgriezeniski nozombēts (((
danielsrebus | 10.04.2018. - 23:00:00
Paldies par viedokli!

Šis portāls, tāpat kā visi citi, izmanto sīkdatnes (cookies), jo bez tām tas nedarbotos. Turpinot tā lietošanu, tu automātiski piekrīti sīkdatņu izmantošanai.